LT

Apie Zippo

ZIPPO FILMUOSE

Zippo In The Movies

Zippo žiebtuvėliai vaidino daugiau nei 2000 filmų

Zippo vėjui atsparūs žiebtuvėliai pasirodė daugiau nei 2000 filmų. Kiekviename žanre ir bet kokiame biudžete – nuo ​​kelių milijonų dolerių vertės populiariausių hitų iki nepriklausomų filmų – kai aktoriams reikia patikimo rekvizito, kuris nušviestų kelią, išsisuktų iš keblios situacijos ar išskirtų aplinkoje, dažnai išgirsite gerai pažįstamą atidaromo Zippo žiebtuvėlio garsą arba pamatysite titnago rato kibirkštį ir patikima geltona liepsna apšvies patamsėjusį ekraną.
Ir tai ne tik didžiajame ekrane. Zippo žiebtuvėliai ir kiti Zippo šeimos produktai, įskaitant Case peilius, buvo pastebėti daugybėje geriausiu laiku transliuojamų tinklo ir kabelinės televizijos laidų, taip pat pasirodymų pripažintame srautiniame turinyje. Nuo kovos su zombiais, purkštuvų suaktyvinimo, siekiant sustabdyti mirtiną ore plintantį virusą, ar tiesiog autentiškumo vardan panaudojimo drabužių parduotuvės vitrinoje.
Filmografija apima mažiausiai 75 metus iš daugiau nei 85 metų istorijos, todėl nenuostabu, kad Zippo žiebtuvėliai naudojami kaip dovana kino ir muzikos apdovanojimų vakarėliuose ar kaip prie kūrinio dirbusios komandos atminimo dovanos. Zippo niekada nemokėjo už vaidmenius filmuose ir sąžiningai užsitarnavo vaidmenį kiekviename pastatyme. Vėjui atsparus žiebtuvėlis su garantuotu veikimu ir toliau tarnaus kaip geriausias butaforijos meistro draugas daugelį metų.

/