LT

Priežiūra

Patarimai ir gudrybės kaip prižiūrėti vėjui atsparius ZIPPO žiebtuvėlius.


 

Auksiniai žiebtuvėliai

 

Kaip prižiūrėti mano auksinio ZIPPO žiebtuvėlio paviršių?

 

Švelniai valykite padengtas dalis su minkštu audiniu ar vandeniu, arba ZIPPO žiebtuvėliams skirtu degiuoju skysčiu. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų.

 

Žalvariniai žiebtuvėliai

 

Kas apsaugo mano žalvarinį ZIPPO žiebtuvėlį nuo pajuodavimo?

 

Kiekvienas žalvarinis ZIPPO žiebtuvėlis padengiamas plona apsaugine plėvele, norint apsaugoti žiebtuvėlį nuo pajuodavimo kol jis nenaudojamas. Ši danga naudojant žiebtuvėlį palaipsniui nusitrins.

 

Kaip valyti savo žalvarinį ZIPPO žiebtuvėlį?

 

Norėdami atkurti natūralų žalvario žavesį, rekomenduojame:

  • Ypatingo poliravimo poreikio atvejais valykite su žalvario valikliu.
  • Apdailos atveju: Švelniai nuvalykite su universaliu valikliu, naudodami lengvą ar vidutinio kietumo kempinėlę (nenaudokite plieninės šveitimo kempinėlės). Atsargiai trinkite kempinėle ta pačia kryptimi, kaip ir apdailos grūdėtumas.

 

Kaip valyti lazeriu graviruotą dizainą ant mano matinio žalvarinio ZIPPO žiebtuvėlio?

 

Lazeriniu pieštas dizainas atskleidžia žalvario paviršių, kuris gali patamsėti. Tai normali žalvario charakteristika. Norėdami išvalyti žalvarį, rekomenduojame naudoti minkštą šluostę ir žalvario valiklį.

 

Antikvarinė (senoviška) apdaila

 

Ar mano antikvarinė ZIPPO žiebtuvėlio apdaila nublanks?

 

Antikvarinė žiebtuvėlio apdaila turi unikalią apdailą, kuri suteikia jai naudotą, nostalgišką ir laiko nunešiotą išvaizdą. Ši apdaila yra ne amžina ir naudojant po kurio laiko pradės nusinešioti.

 

Kaip apsaugoti mano ZIPPO žiebtuvėlio antikvarinę apdailą nuo nusidėvėjimo?

 

Veikiamas alkoholio ar degaus skysčio, pasendinimas iškart pradės nusinešioti. Pildant žiebtuvėlį reiktų vengti degaus skysčio išsiliejimo ant žiebtuvėlio išorės (paviršiaus).

 

Pypkių žiebtuvėliai

 

Kodėl ZIPPO žiebtuvėlio skirto pypkėms vidus unikalus?

 

Pypkėms skirto ZIPPO žiebtuvėlio kaminas padengtas metaliniu gaubtu, todėl liepsna turi eiti tiesiai į pypkės galvutę nepažeisdama sienelių. Pypkių žiebtuvėlio įdėklas tinka bet kokiam  standartiniam (ne plonam) vėjui atspariam ZIPPO žiebtuvėliui.

 

Kaip man nuimti kamino gaubtą?

 

Techninės eksploatacijos tikslais, dangtelis nuo jūsų ZIPPO pypkių žiebtuvėlio yra nuimamas. Norėdami nuimti dangtelį, užkabinkite savo nagu kraštą ir kilstelėkit.

 

Jei vis dar reikia pagalbos susisiekite su mumis.

/