LT

Apie Zippo

D.U.K.

Prieš susisiekdami su mumis, peržiūrėkite šį DUK sąrašą, kuris kitiems klientams buvo naudingas ir gali atsakyti į jūsų klausimą. Jei vis tiek reikia pagalbos, susisiekite su mumis.

Vėjui atsparūs žiebtuvėliai

Ar galima atkurti mano žiebtuvėlio apipavidalinimą?
Visada stengiamės, kad jūsų žiebtuvėlio apipavidalinimas būtų kokybiškas, tačiau, naudojant žiebtuvėlį, metams bėgant apdaila susidėvės. Techniniai procesai naudojami apipavidalinant žiebtuvėlius neleidžia vėliau iš naujo atkurti dizaino. Rekomendacijas kaip ilgiau išlaikyti žiebtuvėlio apipavidalinimą rasite čia.

Kaip galiu paprašyti, kad mano sentimentalus žiebtuvėlis būtų pataisytas, o ne pakeistas?
Mes stengiamės suremontuoti mums garantiniam aptarnavimui atsiųstą žiebtuvėlį, keičiame prekę tik tada, kai remontas neįmanomas. Jei žiebtuvėlis sugadintas nepataisomai, jis bus pakeistas panašiu modeliu, nes originalaus modelio gali nebelikti. Jei žiebtuvėlis buvo pakeistas ir norite susigrąžinti originalų žiebtuvėlį, per 14 dienų su mumis susisiekite ir jūsų originali atminimo prekė bus grąžinta nepataisyta.

Ar mano žiebtuvėlis gali būti atnaujintas?
Žiebtuvėlio išorę galite valyti minkšta šluoste ir valymo skysčiu. Prieš uždegdami žiebtuvėlį, būtinai nuvalykite visą skystį ir leiskite garams išsisklaidyti. Žalvarinius žiebtuvėlius galima valyti aukštos kokybės žalvario laku, laikantis gamintojo nurodymų. Sidabrinius žiebtuvėlius galima valyti aukštos kokybės sidabro valikliu.

Ar galima pritvirtinti originalią emblemą ant Zippo žiebtuvėlio?
Jei emblemą iš pradžių pritvirtino „Zippo“, grąžinkite mums žiebtuvėlį ir emblemą, o mes nemokamai jį pritvirtinsime iš naujo. Jei emblema pamesta, apibūdinkite emblemą ir bandysime pritvirtinti naują, jei emblemą turėsime sandėlyje. Papildomų emblemų pasiūla labai ribota.

Ar gali Zippo prie mano žiebtuvėlio pritvirtinti mano pasirinktą emblemą?
Kliento pateiktų emblemų nepritvirtiname. Mūsų produktų linijos Zippo žiebtuvėlių emblemos atitinka griežtus plokštumo ir ilgaamžiškumo reikalavimus.

Kaip pakeisti pamestą karinį Zippo žiebtuvėlį?
Ankstesnių dizainų nebėra. Dabartinius karinius dizainus galima įsigyti iš kai kurių „Zippo“ mažmenininkų ir šioje svetainėje. Daugelis JAV karinių junginių turėjo specialius žiebtuvėlius, pagamintus su jų skiriamaisiais ženklais, kurie tuo metu buvo prieinami tik pagal tą užsakymą. Šių žiebtuvėlių mūsų įprastame sandėlyje nėra.

Kaip įpilti kuro į vėjui atsparų Zippo žiebtuvėlį?
Atlikite tai toliau nuo ugnies ar liepsnos šaltinių.
• Išimkite vidinį bloką iš korpuso. Pakelkite veltinio pagalvėlės kampą įdėklo apačioje, kad degalų kameroje būtų atskleista pakavimo medžiaga.
• Lėtai užpildykite, kad pakuotę prisotintumėte Zippo žiebtuvėlio skysčiu. Nustokite pildyti, kai degalai pasieks įpakavimo viršutinę dalį. Niekada neperpildykite. Jei perpildytas, iš žiebtuvėlio ištekės kuras. Venkite žiebtuvėlio skysčio patekimo ant odos, nes jis dirgina odą. Jei pateko ant odos, nedelsdami nuplaukite paveiktą vietą švelniu muilu ir vandeniu. Jei dirginimas išlieka arba pablogėja, kreipkitės į gydytoją.
• Įdėkite vidinį bloką atgal į dėklą ir prieš uždegdami žiebtuvėlį nuvalykite skysčio perteklių nuo žiebtuvėlio ir rankų. Prieš uždegdami įsitikinkite, kad degalų bakas yra uždarytas ir arti nėra išsiliejusių degalų. Tai yra degus skystis.
Jei Zippo žiebtuvėlis yra laikmas kišenėje, rekomenduojame jį dėti dugnu į apačia, ypač pirmą kartą įpylus degalų.

Kodėl Zippo žiebtuvėlis kvepia kitaip nei anksčiau?
Zippo Premium Lighter Fluid turi naują formulę, kuri skleidžia silpnesnį kvapą. Jis švariai dega, greitai užsidega ir mažiau dirgina odą.

Kodėl Zippo žiebtuvėlio skystis taip greitai išgaruoja?
Zippo žiebtuvėlio skystis yra naftos distiliatas ir išgaruos net tada, kai Zippo žiebtuvėlis nenaudojamas. Kad sumažintumėte garavimą, žiebtuvėlį laikykite atokiau nuo ryškios saulės šviesos ar karščio, pavyzdžiui, radiatoriaus. Dangtį laikykite uždarytą. Patarimas: jei pastaruoju metu nenaudojote savo Zippo žiebtuvėlio, būtinai pripildykite jo degalų, jei planuojate išvyką.

Kodėl „Zippo“ siūlo ir žiebtuvėlio skystį, ir butano dujas?
Zippo Premium Lighter skystis skirtas naudoti Zippo vėjui atspariuose žiebtuvėliuose. Zippo Butane ir Zippo Utility žiebtuvėliuose turite naudoti Zippo Premium butano dujas.

Kaip galiu pakeisti „Zippo“ vėjui atsparaus žiebtuvėlio dagtį?
Kai dagtis pajuoduoja nuo anglies, traukite jį replėmis, kol atsiras švarus dagtis. Nupjaukite jį ties kamino viršumi ir ištiesinkite dagtį kamine. Dagtį galima patrumpinti kelis kartus, vėliau reikia pakeisti dagtį.
Norėdami pakeisti dagtį, pincetu išimkite visą pakuotę iš degalų kameros. Įkiškite naują dagtį žemyn per kaminą, ištraukdami jį pincetu.
Pakeiskite pakuotę mažais gabalėliais, įpindami dagtį tarp kamšalo dalių. Būtinai apkarpykite dagtį ties kamino aukščiu.

Kaip dažnai turėčiau keisti žiebtuvėlio dagtį?
Tai priklauso nuo jūsų naudojimo būdo. Pakeiskite dagtį, kai žiebtuvėlis tinkamai neužsidega arba kelis kartus jau patraukėte ir apkarpėte dagtį.

Ar titnagus reikia keisti?
Taip, titnagą reikėtų keisti kai jis susinaudoja.

Kaip pakeisti titnagą savo Zippo žiebtuvėlyje?
• Išimkite iš žiebtuvėlio vidinį bloką.
• Mažu atsuktuvu arba moneta atsukite titnago spyruoklę (žiūrėkite, kad spyruoklė neišskristų).
• Vėl pasukdami vidinį bloką dešine puse į viršų, iškratykite likusį titnago gabalėlį (jei yra), švelniai bakstelėdami vidinį įrenginį į kietą paviršių.
• Įkiškite naują Zippo akmenėlį į ilgą titnago vamzdelį, iš kurio išėmėte spyruoklę (žalvarinis antgalis titnago spyruoklės gale nėra titnagas).
• Įsukite titnago spyruoklę. Įdėkite vidinį bloką į žiebtuvėlio dėklą.

Ar galiu įsigyti titnago spyruoklę arba veltinį savo vėjui atspariam žiebtuvėliui?
Sudedamosios dalys neparduodamos, bet pakeisime jums jas nemokamai. Eikite į skyrių „Kontaktai“ ir susisiekite su mumis. Dėl kitų problemų atsiųskite žiebtuvėlį taisyti.

Ar tikrai turi įtakos, ar savo žiebtuvėlyje naudoju originalius Zippo produktus?
Taip, tikrai taip! Zippo žiebtuvėlių skystis, butanas, titnagai ir dagčiai yra specialiai pagaminti, kad mūsų gaminiai veiktų optimaliai. Tai reiškia, kad gaminiai daugiau laiko praleidžia jūsų rankose, mažiau laiko būna remonto klinikoje.

Ar galiu atskirai įsigyti Zippo vidinius ir išorinius įrenginius?
Atskiri Zippo vėjui atsparaus žiebtuvėlio komponentai nėra parduodami.

Kokius trikčių šalinimo patarimus galiu išbandyti pats, kad vėjui atsparus žiebtuvėlis vėl veiktų?
Įsitikinkite, kad titnago ratas skelia kibirkštį. Pakeiskite titnagą, jei nėra kibirkšties. Kad Zippo žiebtuvėliai veiktų optimaliai, naudokite tik originalų Zippo skystį ir titnagus. Minkštesnė medžiaga, naudojama kai kuriuose ne Zippo titnaguose, gali užkimšti titnago ratą, todėl žiebtuvėlis sunkiai užsidega. Įsitikinkite, kad žiebtuvėlis užpildytas kuru. Jei jis užpildytas ir neužsidega, patikrinkite dagtį. Apkarpykite ir, jei reikia, pakeiskite. 

Ar galiu gabenti žiebtuvėlį lėktuvu?
Kai keliaujate už JAV ribų, prieš kelionę pasiteiraukite savo oro linijų taisyklių arba taisyklių, susijusių su šalimi, į kurią keliaujate arba į kurią keliaujate. Visuose vidaus skrydžiuose ir daugumoje tarptautinių skrydžių keleivių salone leidžiama naudoti vieną vėjui atsparų Zippo žiebtuvėlį. Visuose vidaus skrydžiuose registruotame bagaže galima laikyti iki dviejų priešvėjinių Zippo žiebtuvėlių, kurie anksčiau buvo naudoti. Nauji, niekada nepildyti Zippo žiebtuvėliai, gali būti laikomi registruotame bagaže.

Kokia yra Zippo vėjui atsparaus žiebtuvėlio garantija?
Kiekvienam „Zippo“ vėjui atspariam žiebtuvėliui suteikiama mūsų garsioji garantija visam gyvenimui: „Tai veikia arba mes jį pataisome nemokamai“. Norėdami gauti informacijos apie vėjui atsparaus Zippo žiebtuvėlio siuntimą remontuoti, spustelėkite čia.

/