LT

Atgal
M.A.M.Anugalėtojaišlovėsakimirkąprisiminsvisągyvenimą

M.A.M.A nugalėtojai šlovės akimirką prisimins visą gyvenimą

Paskutinis sausio savaitgalis priklausė Kaunui ir M.A.M.A muzikos apdovanojimų šventei. Į „Žalgirio“ areną penktadienio vakarą susirinko ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės. Renginio žiūrovai išvydo įspūdingą šou, kurį organizatoriai rengė ne vieną mėnesį.

Savo ruožtu muzikos mėgėjai spėliojo, kam atiteks nugalėtojų statulėlės. Paaiškėjo, kad daugiausia simpatijų atiteko Donny Montell, kuris pelnė tris apdovanojimus. Po dvi statulėles laimėjo „Daddy Was A Milkman“, Leon Somov & Jazzu, internetą su „Lietuvos istorijos repu“ užkariavęs „Šventinis bankuchenas“, o geriausia roko grupe paskelbti Freaks on Floor. Jų ir kitų scenoje pasirodžiusių M.A.M.A nugalėtojų laukė staigmena, kurią parengė „Zippo“.

 

 

Liepsnelių jūra nuteikia ypatingai

Kiekvienam M.A.M.A 2016 laureatui „Zippo“ pagamino išskirtinius, vardinius Zippo žiebtuvėlius, kurie buvo įteikti renginio metu. „Žiebtuvėlis yra ugnies židinys, o aš kaip vyras, grojantis roko muziką, tikrą žiebtuvėlį įsivaizduoju būtent tokį, klasikinį „Zippo“, atverčiamą ir su žibalu. Tai klasikų klasika. Mes labai džiaugiamės, ypač turėdami jį vardinį. “, – geriausios 2016 metų roko grupės „Freaks On Floor“ lyderis Justinas Jarutis.

Muzikantas pripažįsta, kad grojant didelėse arenose, kai klausytojų minia kelia rankas į viršų ir įžiebia žiebtuvėlių liepsnas jausmas yra neapsakomas. „Tai vienas iš labiausiai už širdies griebiančių jausmų, kuris prilygsta emocijai, kuomet girdi visą areną dainuojančią tavo žodžius.“, – teigia J.Jarutis.

Zippo pažadas, kurio laikomasi jau 85 metus – kad žiebtuvėlis veiks visą gyvenimą. Šis pažadas pavertė Zippo žiebtuvėlį išskirtiniu, patikimiausiu gyvenimo palydovu daugeliui žymių kūrėjų visame pasaulyje. Žiebtuvėlis, kurio liepsnos negali užpūsti vėjas, jo negęstanti ugnis, yra tarsi stiprus gyvenimo aistros ir kūrybinio polėkio simbolis. Neabejojame, kad net ir po daugybės metų, kaskart laikydami rankoje savo Zippo žiebtuvėlį M.A.M.A 2016 nugalėtojai prisimins emocijas, kurios užplūdo scenoje ir mintyse iš naujo nušvis džiaugsmo akimirkos.

 

 

Ugnies reikia visur

Specialioms progoms sukurti „Zippo“ žiebtuvėliai iš karto tampa kolekcine vertybe. Aukšta kokybė ir išskirtinis dizainas pavertė „Zippo“ visame pasaulyje garsiu prekės ženklu.

„Viskas labai paprasta, „Zippo“ žiebtuvėliai yra mažiausiai lepūs ir pritaikyti ekstremaliausioms sąlygoms. Jie yra patikimi, todėl ir dovanoju juos, nes nemėgstu dovanoti daiktų, kurie genda“, – savo patirtį su „Zippo“ atskleidžia Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Anot grupės „G&G Sindikatas” nario, gyvenime ir muzikoje reikia visos ugnies, kokią tik įmanoma gauti.

„Be ugnies, be šilumos žmogus nebūtų išgyvenęs, sukūręs civilizacijos“, – priduria Svaras.

Šiemet „Zippo“ žiebtuvėlis švęs 85 metų gimtadienį.

Suskaičiuota, kad iš viso garsusis aksesuaras per savo gyvavimo istoriją dalijo ugnį daugiau negu 1500 filmų, serialų ar televizijos šou. Taip pat sėkmingai „Zippo“ prekės ženklas tapo muzikos pasaulio dalimi bei simboliu, kurį pamėgo ir „blogų berniukų“ įvaizdį kūrusios metalo grupės, ir scenos džentelmenai, tokie kaip Frankas Sinatra.

 

 

Gali įžiebti mintį naujai dainai

Per ilgą savo gyvavimą legendinė Amerikos kompanija yra išleidus nemažai žiebtuvėlių su garsių muzikos grupių ir atlikėjų simbolika. Ant Zippo žiebtuvėlio puikuojasi Michaelo Jacksono siluetas, susimąstęs Kurtas Cobainas, šypsosi Elvis Presley ar Jimi Hendrixas. O „The Beatles“ gerbėjai gali surinkti vien tik šiai grupei skirtų žiebtuvėlių kolekciją.

Kartais ant metalinio „Zippo“ korpuso užtenka tik kelių išgraviruotų dainos žodžių, kurie gerbėjams reiškia viską, pavyzdžiui, į užrašą „Fire with fire“ dėmesį atkreips kiekvienas grupės „Metallica“ fanas. Taip „Zippo“ su amžina garantija tampa amžinos meilės ir ištikimybės muzikai simboliu.

„Zippo“ džiaugiasi, kad tapo Lietuvos muzikos pasaulio dalimi. Kartu su garsiausiais atlikėjais kuriame naują istoriją, akimirkas, kurios negęsta atmintyje. „Zippo“ palieka pėdsaką, nes tai – aksesuaras, kuris su metais nesensta, o tik įgyja vertę. Jis tarsi kaupia ir žymi savininko prisiminimus, atgaivina emocijas, be to, gali įžiebti įkvėpimą. Tikim, kad žiebtuvėlio garsas galėtų nesunkiai įsilieti ir į Lietuvos atlikėjų ateities kūrinius, kaip metų metais JAV garsusis „klik“ elegantiškai šokinėjo iš vienos dainos į kitą, o išskirtinio žiebtuvėlio atvaizdas puošė muzikos albumų viršelius ir įsigėrė į roko muzikantų odą kaip populiarus tatuiruočių piešinys.

 

/